Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Ostoskorisi on tyhjä

Verkkokortit

Etusivu Verkko Verkkokortit
Näytetään 1 - 881 / 881 tuotteesta
APPLE Thunderbolt to Gigabit Ethernet Adapter
Tuotekoodi: MD463ZM/A
Ammattilaisten arvostelut: 3 arvostelua
Liitäntä: Thunderbolt  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
47,44 €
38,26 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 39
ASUS USB to RJ45 Dongle
Tuotekoodi: 14001-00220300
Liitäntä: USB  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 100Mbps  -  Portit: 1
39,17 €
31,59 €  Hinta ALV 0%
ASUS XG-C100C 10GB Network Card
Tuotekoodi: 90IG0440-MO0R00
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 1
155,24 €
125,19 €  Hinta ALV 0%
ASUS XG-C100F 10GB Network Card
Tuotekoodi: 90IG0490-MO0R00
ASUS XG-C100F - Verkkosovitin - PCIe 3.0 x4 - 10 Gigabit SFP+ x 2
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 1
158,71 €
127,99 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 21
ASUS USB-C2500 USB Type-A 2.5G Base-T Ethernet Adapter
Tuotekoodi: 90IG0650-MO0R0T
ASUS USB-C2500 - Verkkosovitin - USB 3.2 Gen 1 - 2.5GBase-T x 1
Liitäntä: USB  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 2.5Gbps  -  Portit: 1
58,91 €
47,51 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 47
ASUS LAN ASUS PCE-C2500 2.5Gbps PCI-E RJ45 Ethernet card
Tuotekoodi: 90IG0660-MO0R00
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 2.5Gbps  -  Portit: 1
102,30 €
82,50 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 21
ASUS XG-C100C V2 10GB NETWORKING CARD PCIE 4X IEEE 802.3AN 10G BA WRLS
Tuotekoodi: 90IG0760-MO0B00
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 5Gbps  -  Portit: 1
136,52 €
110,10 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 23.8.2022
ASUS PEB-10G/57840-2S 10GbE SFP+ Network Adapter
Tuotekoodi: 90SC05V1-M0UAY0
ASUS PEB-10G/57840-2S - Verkkoadapteri - PCIe 3.0 x8 matala profiili - 10 Gigabit SFP+ x 2
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 1
247,52 €
199,61 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.8.2022
ASUS PEB-10G/57840-2T 10GbE Network Adapter
Tuotekoodi: 90SC0670-M0UAY0
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
308,43 €
248,73 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 20.8.2022
ASUS LAN card PEI-10G/82599-2S
Tuotekoodi: 90SC06N0-M0UAY0
ASUS PEI-10G/82599-2S - Verkkoadapteri - PCIe 2.0 x8 matala profiili - 10 Gigabit SFP+ x 2
Liitäntä: PCI-X  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
317,15 €
255,77 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.8.2022
602,75 €
486,09 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 9.9.2022
AVM FRITZ POWERLINE 510E SET IN DLAN
Tuotekoodi: 20002575
Ammattilaisten arvostelut: 5 arvostelua
Liitäntä: Virta / Ethernet  -  Media: Voimalinja  -  Nopeus: 500Mbps  -  Portit: 1
172,73 €
139,30 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 20.8.2022
AVM FRITZPOWERLINE 1220E DE FH DLAN
Tuotekoodi: 20002736
Ammattilaisten arvostelut: 9 arvostelua
Liitäntä: Virta / Ethernet  -  Media: Voimalinja  -  Nopeus: 1.2Gbps  -  Portit: 2
133,00 €
107,26 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 8
AVM FRITZPOWERLINE 1220E SET DE FH DLAN
Tuotekoodi: 20002737
Ammattilaisten arvostelut: 9 arvostelua
Liitäntä: Virta / Ethernet  -  Media: Voimalinja  -  Nopeus: 1.2Gbps  -  Portit: 1
380,84 €
307,13 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 20.8.2022
AVM FRITZ!Powerline 1220E Set F-FEEDS
Tuotekoodi: 20002753
Liitäntä: Virta / Ethernet  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 2
416,02 €
335,50 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.8.2022
Allied Telesis TAA 100MBPS PCI-EXP F.ADPT CARD FAST ETHERNET LC CONNECTOR CARD
Tuotekoodi: AT-2711FX/LC-901
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 100Mbps  -  Portit: 1
203,88 €
164,42 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 10.8.2022
217,26 €
175,21 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 24
Allied Telesis 100FX/SC PCIE ADAPTER CARD PXE UEFI SVCS
Tuotekoodi: AT-2711FX/SC-901
Liitäntä: PCI  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 100Mbps  -  Portit: 1
257,59 €
207,73 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 220
Allied Telesis 1x100BaseFX/ST PCI-Express NIC includes both standard and low profile brackets
Tuotekoodi: AT-2711FX/ST-001
Liitäntä: PCI  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 100Mbps  -  Portit: 1
431,84 €
348,26 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 24.9.2022
Allied Telesis 100FX/ST PCIE ADAPTER CARD PXE UEFI CARD
Tuotekoodi: AT-2711FX/ST-901
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 100Mbps  -  Portit: 1
226,32 €
182,52 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 24.8.2022
Allied Telesis TAA 100FX/SC PCIE SECURE ADAPTER CARD STD BRKT ACCS
Tuotekoodi: AT-2712FX/SC-901
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 100Mbps  -  Portit: 1
226,32 €
182,52 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 24.8.2022
Allied Telesis FE CARD M2 FIBER SC 990-004931-001 IN CARD
Tuotekoodi: AT-27M2/SC-AA-001
Liitäntä: M.2  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
314,23 €
253,41 €  Hinta ALV 0%
Allied Telesis TAA 100FX/LC M.2 FAST ETHERNET FIBER ADAPTER CARD PXE UEFI CARD
Tuotekoodi: AT-27M2/SC-AE-901
Liitäntä: M.2  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
314,23 €
253,41 €  Hinta ALV 0%
Allied Telesis TAA 1000X (SFP)PCIE GIGABIT ADP CARD (NIC) 990-006061-901 CTLR
Tuotekoodi: AT-2911SFP-901
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu, Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
221,50 €
178,63 €  Hinta ALV 0%
Allied Telesis GE CARD PCI-E DUAL P 2*SFP 990-005526-901 IN CTLR
Tuotekoodi: AT-2911SFP/2-901
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 2
288,81 €
232,91 €  Hinta ALV 0%
Allied Telesis ALLIED Single port Fiber Gigabit NIC for 32-bit PCIe x1 bus LC RoHs Version
Tuotekoodi: AT-2911SX/LC-001
Allied Telesis AT-2911SX/LC - Verkkosovitin - PCIe - 1000Base-SX
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
739,60 €
596,45 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.8.2022
Allied Telesis TAA 1000SX/LC PCIE ADPTCARD 990-005524-901 ACCS
Tuotekoodi: AT-2911SX/LC-901
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
429,28 €
346,19 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 32
Allied Telesis TAA 1000SX/SC PCIE ADPTCARD 990-005522-901 ACCS
Tuotekoodi: AT-2911SX/SC-901
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
338,07 €
272,64 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 23.8.2022
Allied Telesis TAA 1000SX/ST PCIE ADPTCARD 990-005593-901 ACCS
Tuotekoodi: AT-2911SX/ST-901
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
429,28 €
346,19 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 11
Allied Telesis ALLIED PCI-Express Dual Port Adapter 2x 100m 1000TX Federal version
Tuotekoodi: AT-2911T/2-901
Allied Telesis AT-2911T/2 - Verkkosovitin - PCIe 2.0 matala profiili - Gigabit Ethernet x 2 - valtiollinen, liittohallitus - TAA-yhdenmukainen
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 2
377,23 €
304,22 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 24.8.2022
Allied Telesis SECURE PCI-E X1 COPPER 990-002689-901 ACCS
Tuotekoodi: AT-2912T-901
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
187,17 €
150,94 €  Hinta ALV 0%
Allied Telesis TAA SFP POE+ NIC LF CARD
Tuotekoodi: AT-2914GP/SP-901
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu, Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 2
429,28 €
346,19 €  Hinta ALV 0%
Allied Telesis ALLIED Gig PCI-Express Fiber Adapter Card WoL SFP connector
Tuotekoodi: AT-2914SP-001
Allied Telesis AT-29114SP - Verkkosovitin - PCIe matala profiili - 100Base-FX/1000Base-X x 1
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
199,18 €
160,63 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 24.8.2022
Allied Telesis ALLIED Gig PCI-Express Fiber Adapter Card WoL LC connector
Tuotekoodi: AT-2914SX/LC-001
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
263,33 €
212,36 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 10.8.2022
Allied Telesis ALLIED TAA 1000SX/LC PCIe Gigabit Fiber Adapter Card WOL PXE UEFI
Tuotekoodi: AT-2914SX/LC-901
Allied Telesis AT-2914SX/LC - Verkkosovitin - PCIe - 1000Base-SX x 1 - liittohallitus
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
429,28 €
346,19 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 508
Allied Telesis GIG PCI-EXPRE FIBER ADAPTCARD 990-005055-901 WOL SC CONNECTOR IN CARD
Tuotekoodi: AT-2914SX/SC-901
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
377,23 €
304,22 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 10.8.2022
Allied Telesis GE CARD PCI-E DUAL P SX/LX LC 990-003015-001 IN ACCS
Tuotekoodi: AT-2972LX10/LC-001
Liitäntä: PCI  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
549,49 €
443,14 €  Hinta ALV 0%
Allied Telesis GE CARD M2 FIBER SC 990-004932-001 IN CPNT
Tuotekoodi: AT-29M2/SC-AA-001
Liitäntä: M.2  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
534,04 €
430,68 €  Hinta ALV 0%
Allied Telesis TAA 1000SX/LC M.2 GIGABIT FIBER ADAPTER CARD PXE UEFI CARD
Tuotekoodi: AT-29M2/SC-AE-901
Liitäntä: M.2  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
534,04 €
430,68 €  Hinta ALV 0%
Allied Telesis TAA LC 10G NIC LF CARD
Tuotekoodi: AT-DNC10LC-901
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 1
709,18 €
571,92 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 3
Allied Telesis TAA SFP 10G NIC LF CARD
Tuotekoodi: AT-DNC10SP-901
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu, Kupari  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 1
472,20 €
380,81 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 1
Allied Telesis TAA RJ45 10G NIC LF CARD
Tuotekoodi: AT-DNC10T-901
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 1
472,20 €
380,81 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 2
BELKIN USB 3.0 Gigabit Ethernet Adapter
Tuotekoodi: B2B048
Ammattilaisten arvostelut: 1 arvostelua
Liitäntä: USB  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
40,23 €
32,44 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 4
BELKIN Lightning to Ethernet Adapter F-FEEDS
Tuotekoodi: B2B165BT
Liitäntä: Virta / Ethernet  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 480Mbps  -  Portit: 1
117,60 €
94,84 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.8.2022
BELKIN USB2.0 to Ethernet Adapter
Tuotekoodi: F4U047BT
Ammattilaisten arvostelut: 2 arvostelua
Liitäntä: USB  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 100Mbps  -  Portit: 1
25,89 €
20,88 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 31.8.2022
BELKIN Hub USB-C 3.0 2USB-A and 2USB-C
Tuotekoodi: F4U090BTBLK
Ammattilaisten arvostelut: 1 arvostelua
Liitäntä: USB-C  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 5Gbps  -  Portit: 4
37,30 €
30,08 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 40
BELKIN USB-C Multimedia Adapter GBE HDMI VGA
Tuotekoodi: INC001BTBK
Liitäntä: USB-C  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 2
48,97 €
39,49 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 257
BLACK BOX VIDEO ADAPTER DONGLE - USB 3.1 TYPE C MALE TO RJ-45 - USB 3.1 TO RJ-45
Tuotekoodi: VA-USBC31-RJ45
Liitäntä: USB  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
20,76 €
16,74 €  Hinta ALV 0%
BROADCOM BCM NETXTREME 4x1G N410T OCP 3.0
Tuotekoodi: BCM95719N1905C
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 2.5Gbps  -  Portit: 4
258,33 €
208,33 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 29
BROADCOM NetXtreme N225p 2 x 25G OCP 3.0
Tuotekoodi: BCM957414N4140C
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 25Gbps  -  Portit: 2
354,81 €
286,14 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 166
BROADCOM BCM NETXTREME 10GBASE-T N210GBT OCP 3.0
Tuotekoodi: BCM957416N4160C
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
516,91 €
416,86 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 35
BROADCOM NetXtreme-E P1100p 1x100G QSFP28 PCIe NI
Tuotekoodi: BCM957454A4540C
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 100Gbps  -  Portit: 1
837,41 €
675,33 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 5.10.2022
837,06 €
675,05 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 22.8.2022
BROADCOM NetXtreme-E Quad-Port 25G PCIe NIC
Tuotekoodi: BCM957504-P425G
Liitäntä: PCI-Express 4.0  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 25Gbps  -  Portit: 4
885,29 €
713,94 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 14
BROADCOM NetXtreme-E N2100G-2x 100GbE OCP 3.0Adap
Tuotekoodi: BCM957508-N2100G
Liitäntä: PCI-Express 4.0  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 100Gbps  -  Portit: 2
845,75 €
682,06 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 231
BROADCOM NetXtreme-E -Series Dual-Port 100G NIC
Tuotekoodi: BCM957508-P2100G
Liitäntä: PCI-Express 4.0  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 100Gbps  -  Portit: 2
1 380,44 €
1 113,26 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 462
BROADCOM Fibre Channel Card 32GFC PCIE 1P GEN7
Tuotekoodi: LPE35000-M2
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 32Gbps  -  Portit: 1
2 492,78 €
2 010,31 €  Hinta ALV 0%
BROADCOM BCM EMULEX FC 2-PORT 32GB GEN 7 PCIE
Tuotekoodi: LPE35002-M2
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 32Gbps  -  Portit: 2
3 892,45 €
3 139,07 €  Hinta ALV 0%
BROADCOM BCM EMULEX FC 4-PORT 32GB GEN 7 PCIE
Tuotekoodi: LPE35004-M2
Liitäntä: Cardbus  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 32Gbps  -  Portit: 4
5 448,40 €
4 393,87 €  Hinta ALV 0%
2 989,28 €
2 410,71 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 22.8.2022
4 673,06 €
3 768,60 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 22.8.2022
C2G Cbl/USB 3.0 to Ethernet Adapter
Tuotekoodi: 81693
Liitäntä: USB  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
87,00 €
70,16 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 24
CISCO Intel X710 Quad-port 10GBase-T NIC
Tuotekoodi: APIC-PCIE-IQ10GC
Intel X710 - Verkkosovitin - 10Gb Ethernet x 4 malleihin P/N: APIC-CLUSTER-L3-RF, APIC-CLUSTER-M3-RF, APIC-L3, APIC-L3=, APIC-L3-RF, APIC-M3-RF
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 4
2 436,82 €
1 965,18 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 10.8.2022
CISCO Catalyst 9200 4 x 1G Network Module
Tuotekoodi: C9200-NM-4G=
Liitäntä: Integroitu  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 4
592,96 €
478,19 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 190
CISCO Catalyst 9200 4 x 10G Network Module
Tuotekoodi: C9200-NM-4X=
Liitäntä: Integroitu  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 4
1 337,14 €
1 078,34 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 24.8.2022
CISCO VIC 1387 Dual Port 40Gb QSFP CNA MLOM
Tuotekoodi: HX-MLOM-C40Q-03
Cisco UCS Virtual Interface Card 1387 - Verkkosovitin - 40 Gigabit QSFP x 2 malleihin Hyperflex System HX220c M4, HX220c M4S, HX240c M4
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 40Gbps  -  Portit: 2
1 370,66 €
1 105,37 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 23.8.2022
CISCO Intel X520 Dual Port 10Gb SFP+ Adapter
Tuotekoodi: HX-N2XX-AIPCI01
Intel X520 - Verkkosovitin - PCIe 2.0 x8 matala profiili - 10 Gigabit SFP+ x 2 malleihin Hyperflex System HX240c M5, HX-E-220; UCS Smart Play HX220c M5
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu, Kupari  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
1 216,55 €
981,09 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 10.8.2022
CISCO Adapter/Broadcom 5709 Dual-Port Ethnet
Tuotekoodi: N2XX-ABPCI01-M3=
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 2
613,08 €
494,42 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.8.2022
CISCO Intel X520 Dual Port 10Gb SFP+ Adapter
Tuotekoodi: N2XX-AIPCI01
Intel Ethernet Converged Network Adapter X520 - Verkkosovitin - PCIe 2.0 x8 matala profiili - 10 GigE - 2 porttia malleihin UCS S3260 Storage Server
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
1 216,55 €
981,09 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 24.8.2022
CISCO Adapter/Intel Dual Port 10GbE X520
Tuotekoodi: N2XX-AIPCI01=
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
1 067,09 €
860,56 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 1
CISCO UCS VIC 1467 quad port 10/25G SFP28 mLOM
Tuotekoodi: UCSC-M-V25-04
Cisco UCS Virtual Interface Card 1467 - Verkkosovitin - PCIe 3.0 x16 - 10Gb Ethernet / 25Gb Ethernet SFP28 x 4 malleihin P/N: UCSC-C220-M6S=, UCSC-C240-M6S=, UCSC-C240-M6SX=, UCSC-C240-M6SX-BR, UCSC-C245-M6SX
1 563,32 €
1 260,74 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 10.8.2022
CISCO VIC 1387 2-Port 40Gb QSFP CNA MLOM CARD
Tuotekoodi: UCSC-MLOM-C40Q-03=
Cisco UCS Virtual Interface Card 1387 - Verkkosovitin - PCIe 3.0 x8 - 40Gb Ethernet / FCoE QSFP x 2 malleihin UCS SmartPlay C220 M4S, SmartPlay Select C220 M4, SmartPlay Select C220 M4S
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 40Gbps  -  Portit: 2
1 370,66 €
1 105,37 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 24.8.2022
CISCO UCS VIC1227 VIC MLOM Dual Port 10Gb SFP+
Tuotekoodi: UCSC-MLOM-CSC-02=
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 20Gbps  -  Portit: 2
2 136,07 €
1 722,64 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.8.2022
CISCO Intel i350 quad-port MLOM NIC
Tuotekoodi: UCSC-MLOM-IRJ45
Intel I350 MLOM - Verkkosovitin - Gigabit Ethernet x 4 malleihin UCS C3160 Rack Server
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 4
656,00 €
529,03 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 24.8.2022
CISCO INTEL I350 MLOM NIC IN SYST
Tuotekoodi: UCSC-MLOM-IRJ45=
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 2
643,96 €
519,32 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 24.8.2022
CISCO Intel X710T2LOCPV3G1L 2x10GbE RJ45 OCP3.0 NIC
Tuotekoodi: UCSC-O-ID10GC
Intel X710T2LOCPV3G1L - Verkkosovitin - PCIe 3.0 x8 matala profiili - 10 Gigabit Ethernet x 2 malleihin P/N: UCSC-C225-M6N, UCSC-C225-M6S, UCSC-C225-M6S=, UCSC-C245-M6SX, UCSC-C245-M6SX=
1 216,55 €
981,09 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 10.8.2022
CISCO Broadcom 57810 10Gb A-FEX SFP+
Tuotekoodi: UCSC-PCIE-B3SFP=
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
855,39 €
689,83 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 18.8.2022
CISCO Emulex LPe31002 dual port 16G FC HBA
Tuotekoodi: UCSC-PCIE-BD16GF
Emulex LightPulse LPe31002 - Verkkosovitin - 16Gb Fibre Channel x 2 malleihin UCS C220 M5, C240 M5, C240 M5L, SmartPlay Select C220 M5SX, SmartPlay Select C240 M5SX
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 16Gbps  -  Portit: 2
3 076,11 €
2 480,73 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 24.8.2022
CISCO Vic 1225T Dual Port
Tuotekoodi: UCSC-PCIE-C10T-02=
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
2 735,17 €
2 205,78 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.8.2022
CISCO VIC 1385 Dual Port 40Gb QSFP+ CNA w/RDMA
Tuotekoodi: UCSC-PCIE-C40Q-03
Cisco UCS Virtual Interface Card 1385 - Verkkosovitin - PCIe 3.0 x16 - 40 Gigabit QSFP+ x 2 malleihin P/N: UCSC-C220-M5L, UCSC-C220-M5SN, UCSC-C240-M5L, UCSC-C240-M5SN, UCSC-C480-M5
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 40Gbps  -  Portit: 2
1 518,17 €
1 224,33 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 24.8.2022
CISCO VIC 1385 Dual Port 40Gb QSFP+ CNA w/RDMA
Tuotekoodi: UCSC-PCIE-C40Q-03=
Cisco UCS Virtual Interface Card 1385 - Verkkosovitin - PCIe 3.0 x16 - 40 Gigabit QSFP+ x 2
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 40Gbps  -  Portit: 2
1 518,17 €
1 224,33 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 24.8.2022
CISCO Intel X710-DA2 dual-port 10G SFP+ NIC
Tuotekoodi: UCSC-PCIE-ID10GF
Intel X710 - Verkkosovitin - PCIe 3.0 x8 matala profiili - 10 Gigabit SFP+ x 2 malleihin UCS C460 M4 Rack Server, C460 M4 Rack Server for SAP HANA Scale-Up
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 40Gbps  -  Portit: 2
1 216,55 €
981,09 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 23.8.2022
CISCO Intel X710-DA2 dual-port 10G SFP+NIC
Tuotekoodi: UCSC-PCIE-ID10GF=
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 40Gbps  -  Portit: 2
1 216,55 €
981,09 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 22.8.2022
CISCO Intel XL710 dual-port 40G QSFP+NIC
Tuotekoodi: UCSC-PCIE-ID40GF=
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 40Gbps  -  Portit: 2
1 605,75 €
1 294,96 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 22.8.2022
CISCO Intel X710 quad-port 10G SFP+ NIC
Tuotekoodi: UCSC-PCIE-IQ10GF
Intel X710 - Verkkosovitin - PCIe 2.0 x8 - 10 Gigabit SFP+ x 4 malleihin UCS C125 M5, S3260, SmartPlay Select C220 M4SX, SmartPlay Select C240 M4L
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 4
1 396,46 €
1 126,18 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 23.8.2022
CISCO Intel X710 quad-port 10G SFP+NIC
Tuotekoodi: UCSC-PCIE-IQ10GF=
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 4
1 396,46 €
1 126,18 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 22.8.2022
CISCO Intel i350 Quad Port 1Gb Adapter
Tuotekoodi: UCSC-PCIE-IRJ45
Intel - Verkkosovitin - PCIe - Gigabit Ethernet x 4 malleihin UCS C220 M3, C240 M3, S3260
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 4
1 217,84 €
982,13 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 24.8.2022
CISCO Intel Quad GbE adapter
Tuotekoodi: UCSC-PCIE-IRJ45=
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 4
1 217,84 €
982,13 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 17.8.2022
CISCO 16G FC HBA Dual Adapter
Tuotekoodi: UCSC-PCIE-QD16GF=
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 16Gbps  -  Portit: 2
5 162,57 €
4 163,36 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 25.8.2022
CLUB 3D USB TYPE A 3.1 GEN 1 TO RJ45 2.5GB ETHERNET ADAPTER
Tuotekoodi: CAC-1420
Club 3D - Verkkosovitin - USB 3.2 Gen 1 - 2.5GBase-T
Liitäntä: USB  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 2.5Gbps  -  Portit: 1
53,72 €
43,32 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 8
CLUB 3D USB TYPE C 3.1 Gen1 Male To 1GB Ethernet Female Active Adapter
Tuotekoodi: CAC-1519
Club 3D CAC-1519 - Verkkosovitin - USB-C 3.2 Gen 1 - Gigabit Ethernet
Liitäntä: USB  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
32,62 €
26,31 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 5
CLUB 3D USB TYPE C 3.1 GEN 1 TO RJ45 2.5GB ETHERNET ADAPTER
Tuotekoodi: CAC-1520
Club 3D - Verkkosovitin - USB-C 3.2 Gen 1 - 2.5GBase-T
Liitäntä: USB-C  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 2.5Gbps  -  Portit: 1
50,39 €
40,64 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 7
CoreParts USB Type-C 3.1 to Gigabit Lan
Tuotekoodi: MSPPU31002
Liitäntä: USB  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
61,43 €
49,54 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 25.8.2022
Cropmark LMP USB-C m to Gigabit Ethernet f adapter w/o driver silver
Tuotekoodi: 15995
LMP - Verkkosovitin - USB-C - Gigabit Ethernet x 1 - hopea
Liitäntä: USB-C  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
42,47 €
34,25 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 5
D-LINK Gigabit Ethernet Adapter 32Bit PCI 32Bit PCIBus Cooper RJ45
Tuotekoodi: DGE-528T
Liitäntä: PCI  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 2Gbps  -  Portit: 1
21,40 €
17,26 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 20.8.2022
D-LINK PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Starter Kit
Tuotekoodi: DHP-601AV/E
Ammattilaisten arvostelut: 7 arvostelua
Liitäntä: Virta / Ethernet  -  Media: Voimalinja  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
53,64 €
43,26 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 251
D-LINK 2000MBIT POWERLINE AV2 KIT . DLAN
Tuotekoodi: DHP-701AV/E
Ammattilaisten arvostelut: 21 arvostelua
Liitäntä: Virta / Ethernet  -  Media: Voimalinja  -  Nopeus: 200Mbps  -  Portit: 1
101,18 €
81,60 €  Hinta ALV 0%
D-LINK POWERLINE AV2 KIT 2X DHP-P600AV 1X10/100/1000MBIT/S LAN PORT DLAN
Tuotekoodi: DHP-P601AV/E
Ammattilaisten arvostelut: 10 arvostelua
Liitäntä: Virta / Ethernet  -  Media: Voimalinja  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
103,59 €
83,54 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 15
D-LINK PowerLine AV2 1000 HD Gigabit F-FEEDS
Tuotekoodi: DHP-P601AV/FR
Liitäntä: Virta / Ethernet  -  Media: Voimalinja  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
113,56 €
91,58 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 20
D-LINK USB 3.0 Gigabit Adapter
Tuotekoodi: DUB-1312
Liitäntä: USB  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
52,04 €
41,97 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 43
D-LINK 100MBit NIC USB2.0 MPF ML
Tuotekoodi: DUB-E100
D-Link DUB E100 - Network adapter - Hi-Speed USB - EN, Fast EN - 10Base-T, 100Base-TX
Liitäntä: USB  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 100Mbps  -  Portit: 1
56,06 €
45,21 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 47
D-LINK USB-C to Gigabit Ethernet Adapter
Tuotekoodi: DUB-E130
Ammattilaisten arvostelut: 1 arvostelua
D-Link DUB-E130 - Verkkoadapteri - USB-C - Gigabit Ethernet x 1
Liitäntä: USB-C  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
35,09 €
28,30 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 23
D-LINK USB-C to 2.5G Ethernet Adapter
Tuotekoodi: DUB-E250
Liitäntä: USB-C  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 2.5Gbps  -  Portit: 1
82,24 €
66,32 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 20
DELL Network Card PowerEdge R420
Tuotekoodi: 3DFV8
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
836,67 €
674,73 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 20.8.2022
DELL Broadcom 5720 DP 1Gb Network
Tuotekoodi: 3N8C7
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 2
218,96 €
176,58 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 4
DELL ISCSI SINGLE CONTROLLER 10GB CUS IN CTLR
Tuotekoodi: 403-BBIU
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 1
8 231,05 €
6 637,94 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 20.8.2022
DELL Qlogic 2692 Dual Port 16Gb DELL UPGR
Tuotekoodi: 403-BBMU
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 16Gbps  -  Portit: 2
1 902,92 €
1 534,61 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.8.2022
DELL QLogic 2690 Single Port 16Gb DELL UPGR
Tuotekoodi: 403-BBMV
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 16Gbps  -  Portit: 1
1 333,89 €
1 075,72 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.8.2022
DELL Qlogic 2560 Single Port 8GB
Tuotekoodi: 406-BBEB
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 8Gbps  -  Portit: 1
1 162,31 €
937,35 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.8.2022
DELL Broadcom 57406 10G Base-T DELL UPGR
Tuotekoodi: 406-BBKU
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
897,13 €
723,49 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.8.2022
DELL Broadcom 57404 25G SFP Dual DELL UPGR
Tuotekoodi: 406-BBKV
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 25Gbps  -  Portit: 2
3 512,93 €
2 833,01 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.8.2022
DELL Broadcom 57402 10G SFP Dual DELL UPGR
Tuotekoodi: 406-BBKY
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
942,13 €
759,78 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 20.8.2022
DELL Broadcom 57402 10G SFP Dual DELL UPGR
Tuotekoodi: 406-BBKZ
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
1 008,93 €
813,65 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.8.2022
DELL Mellanox ConnectX-4 Lx Dual DELL UPGR
Tuotekoodi: 406-BBLF
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 25Gbps  -  Portit: 2
1 642,19 €
1 324,35 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 25.8.2022
DELL Broadcom 5722 Gigabit Ethernet
Tuotekoodi: 430-2716
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
263,97 €
212,88 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.8.2022
DELL Network Adaptor Dual Port
Tuotekoodi: 430-4415
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu, Kupari  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
1 992,53 €
1 606,88 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.8.2022
DELL ADAPTER USB 3.0 TO ETHERNET (PXE)
Tuotekoodi: 470-ABBT
Liitäntä: USB  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
41,60 €
33,55 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 72
DELL ADAPTER USB-C TO ETHERNET (PXE)
Tuotekoodi: 470-ABND
Liitäntä: USB-C  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
56,84 €
45,84 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 20
DELL Network Interface card
Tuotekoodi: 540-10457
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1.024Gbps  -  Portit: 1
606,40 €
489,03 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.8.2022
DELL BROADCOM 5709 2P GBE CARD
Tuotekoodi: 540-10678
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 2
156,92 €
126,55 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.8.2022
DELL Quad Port NetXtreme 2 5709
Tuotekoodi: 540-10877
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 4
810,76 €
653,84 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.8.2022
DELL INTEL I350 4P 1GBE BLADE MEZZ NIC
Tuotekoodi: 540-11123
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 4
1 122,77 €
905,46 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.8.2022
DELL INTEL I350 4P 1GBE NDC R620/R720
Tuotekoodi: 540-11132
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 4
847,25 €
683,27 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.8.2022
DELL INTEL I350 2P 1GBE NIC, LOW PROF
Tuotekoodi: 540-11133
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 2
458,60 €
369,84 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.8.2022
DELL INTEL I350 4P 1GBE NIC, LOW PROF
Tuotekoodi: 540-11140
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 4
1 833,79 €
1 478,86 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.8.2022
DELL INTEL X540 2P 10GBASE-T NIC, FH
Tuotekoodi: 540-11143
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
1 695,65 €
1 367,46 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 20.8.2022
DELL INTEL I350 2P 1GBE NIC, FULL HEIGHT
Tuotekoodi: 540-11144
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 2
1 446,96 €
1 166,90 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.8.2022
DELL BROADCOM 5719 4P 1GBE NIC, LOW PROF
Tuotekoodi: 540-11147
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 4
458,99 €
370,15 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 28.8.2022
DELL BROADCOM 5719 4P 1GBE NIC, FH
Tuotekoodi: 540-11148
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 4
402,03 €
324,22 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.8.2022
DELL BROADCOM 57810 2P 10GBASE-T NIC, FH
Tuotekoodi: 540-11151
Liitäntä: PCI  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
1 312,54 €
1 058,50 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.8.2022
DELL BROADCOM 5719 QP GBE BLADE I/O CARD
Tuotekoodi: 540-11210
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 4
199,90 €
161,21 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 22.8.2022
DELL BROADCOM 5722 GIGABIT LAN PCIE (FH)
Tuotekoodi: 540-11365
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
100,35 €
80,93 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 4
DELL INTEL X520 DP 10GB DA/SFP+ SERVER ADAPTER FULL HEIGHT ACCS
Tuotekoodi: 540-BBDR
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
564,53 €
455,27 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 1
DELL INTEL ETHERNET I350 QP 1GB SERVER ADAPTR FULL HEIGHT CUSKIT ACCS
Tuotekoodi: 540-BBDS
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 4
628,67 €
506,99 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 6
DELL INTEL ETHERNET X540DP 10GBASE-T FULL HEIGHT CUSKIT IN CTLR
Tuotekoodi: 540-BBDU
Liitäntä: PCI  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
1 684,47 €
1 358,44 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 20.8.2022
DELL Intel Ethernet I350 QP 1Gb DELL UPGR
Tuotekoodi: 540-BBDV
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 4
633,16 €
510,61 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 5
DELL INTEL X520 DP 10GB DA/SFP+ SERVER ADAPTER LOW PROFILE CTLR
Tuotekoodi: 540-BBDW
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
564,53 €
455,27 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 14
DELL Intel Ethernet I350 DP 1Gb DELL UPGR
Tuotekoodi: 540-BBGR
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 2
449,85 €
362,78 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 5
DELL Broadcom 5720 DP 1Gb Network DELL UPGR
Tuotekoodi: 540-BBGW
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 2
134,08 €
108,13 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 24.8.2022
DELL Intel Ethernet I350 DP 1Gb DELL UPGR
Tuotekoodi: 540-BBGZ
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 2
450,23 €
363,09 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.8.2022
DELL Broadcom 5719 QP 1Gb Network DELL UPGR
Tuotekoodi: 540-BBHB
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 4
194,79 €
157,09 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 18
DELL Intel Ethernet i350 QP 1Gb DELL UPGR
Tuotekoodi: 540-BBHF
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 4
788,63 €
635,99 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.8.2022
DELL Broadcom 5720 QP 1Gb Network DELL UPGR
Tuotekoodi: 540-BBHG
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 4
510,90 €
412,02 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 1.9.2022
DELL Intel Ethernet X540 DP 10Gb DELL UPGR
Tuotekoodi: 540-BBHI
Liitäntä: PCI  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
1 220,43 €
984,22 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.8.2022
DELL Intel X520 DP 10Gb DA/SFP+, DELL UPGR
Tuotekoodi: 540-BBHJ
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
1 825,66 €
1 472,31 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.8.2022
DELL INTEL X710 DUAL PORT 10GB SFP+ DIRECT AATTACH CONVERGED ADAPTER IN CTLR
Tuotekoodi: 540-BBIV
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
412,51 €
332,67 €  Hinta ALV 0%
DELL INTEL X710 DUAL PORT 10GB SFP+ DIRECT ATTACHCONVERGED ADAPTERLP IN CTLR
Tuotekoodi: 540-BBIX
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
1 114,26 €
898,60 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 2
DELL 1Gbit NIC add-in card (PCIe- DELL UPGR
Tuotekoodi: 540-BBJD
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
105,34 €
84,95 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 28
DELL ConnectX(R)-3 Dual-Port VPI DELL UPGR
Tuotekoodi: 540-BBKH
Liitäntä: PCI  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 56Gbps  -  Portit: 2
5 090,19 €
4 104,99 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.8.2022
DELL ConnectX(R)-3 Single-Port DELL UPGR
Tuotekoodi: 540-BBKI
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 56Gbps  -  Portit: 1
2 233,39 €
1 801,12 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.8.2022
DELL Intel Single Port 1 Gigabit DELL UPGR
Tuotekoodi: 540-BBMO
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
95,22 €
76,79 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 31
DELL Mellanox ConnectX-3 Pro Dual DELL UPGR
Tuotekoodi: 540-BBOU
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
742,03 €
598,41 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.8.2022
DELL Mellanox ConnectX-4 Dual DELL UPGR
Tuotekoodi: 540-BBQD
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
7 347,30 €
5 925,24 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.8.2022
DELL Intel Omni-Path Host Fabric DELL UPGR
Tuotekoodi: 540-BBQU
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 100Gbps  -  Portit: 1
2 999,14 €
2 418,66 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 20.8.2022
DELL Intel X550 Dual Port 10G DELL UPGR
Tuotekoodi: 540-BBRG
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
1 261,45 €
1 017,30 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 26.8.2022
DELL Intel XL710 Dual Port 40G DELL UPGR
Tuotekoodi: 540-BBRH
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 40Gbps  -  Portit: 2
3 115,91 €
2 512,83 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.8.2022
DELL Intel XL710 Dual Port 40G DELL UPGR
Tuotekoodi: 540-BBRJ
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 40Gbps  -  Portit: 2
1 915,90 €
1 545,08 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 20.8.2022
DELL Intel X550 Dual Port 10G DELL UPGR
Tuotekoodi: 540-BBRK
Liitäntä: PCI  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
1 060,73 €
855,43 €  Hinta ALV 0%
DELL Intel XL710 Dual Port 40G DELL UPGR
Tuotekoodi: 540-BBRN
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 40Gbps  -  Portit: 2
3 106,78 €
2 505,47 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.8.2022
DELL Broadcom 57412 Dual Port DELL UPGR
Tuotekoodi: 540-BBUN
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
500,77 €
403,85 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 3
DELL Broadcom 57416 Dual Port DELL UPGR
Tuotekoodi: 540-BBUO
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
494,55 €
398,83 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 9
DELL Broadcom 57414 Dual Port DELL UPGR
Tuotekoodi: 540-BBUP
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 25Gbps  -  Portit: 2
488,73 €
394,14 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 10
DELL Broadcom 57416 2 Port 10Gb DELL UPGR
Tuotekoodi: 540-BBUQ
Liitäntä: Integroitu  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
914,76 €
737,71 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.8.2022
DELL Broadcom 57412 2 Port 10Gb DELL UPGR
Tuotekoodi: 540-BBUR
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
542,54 €
437,53 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.8.2022
DELL Intel X550 Quad Port 10GbE DELL UPGR
Tuotekoodi: 540-BBVC
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 4
2 632,37 €
2 122,88 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.8.2022
DELL Intel X550 2 Port 10Gb Base-T DELL UPGR
Tuotekoodi: 540-BBVD
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
1 043,71 €
841,70 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.8.2022
DELL Broadcom 57412 Dual Port DELL UPGR
Tuotekoodi: 540-BBVL
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 1
500,77 €
403,85 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 5
DELL Broadcom 57416 Dual Port DELL UPGR
Tuotekoodi: 540-BBVM
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
623,89 €
503,14 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 16
DELL Broadcom 57414 Dual Port DELL UPGR
Tuotekoodi: 540-BBVN
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 25Gbps  -  Portit: 2
1 126,43 €
908,41 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.8.2022
DELL Intel X710 Quad Port 10GbE DELL UPGR
Tuotekoodi: 540-BBVP
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 4
2 836,74 €
2 287,69 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 20.8.2022
DELL QLogic 41162 Dual Port 10Gb DELL UPGR
Tuotekoodi: 540-BBYG
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
1 359,98 €
1 096,76 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.8.2022
DELL QLogic 41112 Dual Port 10Gb DELL UPGR
Tuotekoodi: 540-BBYH
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
975,58 €
786,76 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.8.2022
DELL QLogic 41262 Dual Port 25Gb DELL UPGR
Tuotekoodi: 540-BBYI
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 25Gbps  -  Portit: 2
1 145,88 €
924,10 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.8.2022
DELL QLogic 41112 Dual Port 10Gb DELL UPGR
Tuotekoodi: 540-BBZM
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
958,56 €
773,03 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 23.8.2022
DELL QLogic 41162 Dual Port 10Gb DELL UPGR
Tuotekoodi: 540-BBZN
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
1 196,97 €
965,30 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.8.2022
DELL QLogic 41262 Dual Port 25Gb DELL UPGR
Tuotekoodi: 540-BBZO
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 25Gbps  -  Portit: 2
1 357,55 €
1 094,80 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 2
DELL Intel XXV710 Dual Port 25GbE DELL UPGR
Tuotekoodi: 540-BCCN
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 25Gbps  -  Portit: 2
1 102,10 €
888,79 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.8.2022
DELL Intel XXV710 Dual Port 25GbE DELL UPGR
Tuotekoodi: 540-BCDG
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 25Gbps  -  Portit: 2
1 187,25 €
957,46 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 2.11.2022
DELL MellaNox ConnectX-5 Dual Port 10/25GbE S
Tuotekoodi: 540-BCNI
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 25Gbps  -  Portit: 2
2 255,27 €
1 818,77 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.8.2022
3 369,54 €
2 717,37 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.8.2022
DELL MELLANOX CONNECTX-5 DUAL PORT 10/25GBE SFP28 ADAPTER PCIE CTLR
Tuotekoodi: 540-BDIZ
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 25Gbps  -  Portit: 2
662,02 €
533,89 €  Hinta ALV 0%
296,92 €
239,45 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.8.2022
184,49 €
148,78 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.8.2022
DELL INTEL X710 DP 10GB DA/SFP+ + I350 DP 1GB ETH DAUGHTER CARD IN CARD
Tuotekoodi: 555-BCKM
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
1 136,15 €
916,25 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.8.2022
DELL CRD NTWK 10G SFP DP FVL IN LP
Tuotekoodi: 5N7Y5
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
751,76 €
606,26 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 27.8.2022
DELL CRD NTWK INTEL GBE QUAD
Tuotekoodi: 6M9NC
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 4
1 387,96 €
1 119,32 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 20.8.2022
DELL CRD NTWK 10G SFP DP INT LP V2
Tuotekoodi: 942V6
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
996,87 €
803,93 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.8.2022
485,55 €
391,57 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 22.8.2022
DELL Adapter USB-C to Gigabit DELL UPGR
Tuotekoodi: DBQBCBC064
Liitäntä: USB-C  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
65,68 €
52,97 €  Hinta ALV 0%
DELL Server Adapter Intel Ethernet I350 QP LP Factory Sealed
Tuotekoodi: DNFCD
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 4
946,39 €
763,22 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 20.8.2022
DELL CRD NTWK PCIE SFP DP INTEL LP
Tuotekoodi: F3VKG
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu, Kupari  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
1 783,31 €
1 438,15 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 20.8.2022
DELL intel X520 DP PCIe low profile 10GigE Factory Sealed
Tuotekoodi: GCCFM
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu, Kupari  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
642,28 €
517,97 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 2
326,01 €
262,91 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.8.2022
DELL Broadcom NetXtreme II 5709
Tuotekoodi: M005R
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kupari  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 4
1 412,89 €
1 139,43 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.8.2022
DELL Broadcom NetXtreme II
Tuotekoodi: M141P
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Kuitu  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
1 366,06 €
1 101,66 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 30.8.2022