Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Ostoskorisi on tyhjä

Tarvikkeet

Näytetään 1 - 10000 / 15831 tuotteesta
923,85 €
745,04 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 9876
21,63 €
17,44 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 9876
19,24 €
15,52 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 9876
1 188,54 €
958,50 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 9876
19,89 €
16,04 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 332
905,36 €
730,13 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 9876
133,15 €
107,38 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 179
308,85 €
249,07 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 2
588,79 €
474,83 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 77
88,88 €
71,68 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 100
101,32 €
81,71 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 2
2 056,83 €
1 658,73 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 18
55,08 €
44,42 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 56
77,23 €
62,28 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 1
4 980,62 €
4 016,63 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 1
103,74 €
83,66 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 9876
205,10 €
165,40 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 1
3,35 €
2,70 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 443
0,50 €
0,40 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 78
612,91 €
494,28 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 32
2,73 €
2,20 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 29
56,47 €
45,54 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 334
3,35 €
2,70 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 259
4,17 €
3,36 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 662
3,82 €
3,08 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 149
3,87 €
3,12 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 359
52,04 €
41,97 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 1
3 070,40 €
2 476,13 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 9
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 40G QSFP+ LC BiDi 150m MMF XCVR
Tuotekoodi: JL308A
HPE Aruba X141 2-strand - QSFP28-lähetin-vastaanotinmoduuli - 40 Gigabit LAN - 40GBase-X - monimuoto LC - jopa 150 m malleihin HPE Aruba 2930M 24, 2930M 48, 3810, 3810M 24, 3810M 48, 5406R 16, 54XX, 8325, 8400 8-slot
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
1 251,11 €
1 008,96 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 32
227,86 €
183,76 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 2
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR
Tuotekoodi: J4858D
HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000Base-SX - monimuoto LC - jopa 500 m malleihin OfficeConnect 1820; HPE Aruba 2930F 12, 2930M 40, 6300, 6405 48, 6405 96, 64XX; CX 8360
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
107,14 €
86,40 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 117
10 170,00 €
8 201,61 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 6
Hewlett Packard Enterprise HPE 3Y FC NBD Exch OC 1420 8G Swtc SVC
Tuotekoodi: H2SX4E
HPE Foundation Care Next Business Day Exchange Service - Laajennettu palvelusopimus - tuotteen vaihto - 3 vuotta - laivaus/lähetys - 9x5 - vasteaika STP malleihin P/N: JH329A#ABB
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
15,07 €
12,15 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 100
Hewlett Packard Enterprise HPE 3Y FC NBD Exch 1420 5G PoE SVC
Tuotekoodi: H2TD2E
HPE Foundation Care Next Business Day Exchange Service - Laajennettu palvelusopimus - tuotteen vaihto - 3 vuotta - laivaus/lähetys - 9x5 - vasteaika STP malleihin P/N: JH328A#ABB
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
15,07 €
12,15 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 100
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Wall-box Mount Adapter AP-500H-MNT1 Kit with Single-gang for 500H Series AP
Tuotekoodi: R3V58A
HPE Aruba AP-500H-MNT1 - Network device wall mount kit malleihin HPE Aruba AP-505H
Tuote: Virta
18,65 €
15,04 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 11
4,12 €
3,32 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 339
900,72 €
726,39 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 21
15,07 €
12,15 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 100
3,97 €
3,20 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 410
173,96 €
140,29 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 13
124,95 €
100,77 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 14
19,77 €
15,94 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 60100
423,42 €
341,47 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 1
4,04 €
3,26 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 1196
143,68 €
115,87 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 25
340,28 €
274,42 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 150
3,12 €
2,52 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 1338
1 433,74 €
1 156,24 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 387
3,42 €
2,76 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 176
221,48 €
178,61 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 20
5 527,18 €
4 457,40 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 200
3,92 €
3,16 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 479
364,57 €
294,01 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 2
3 855,15 €
3 108,99 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 2
218,10 €
175,89 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 233
302,58 €
244,02 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 2
118,46 €
95,53 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 2
23,26 €
18,76 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 49
399,08 €
321,84 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 10
2 597,18 €
2 094,50 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 9876
4 772,95 €
3 849,15 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 200
236,51 €
190,73 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 2
49,62 €
40,02 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 6
578,34 €
466,40 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 13
1 797,14 €
1 449,31 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 1
15,28 €
12,32 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 7
1 642,07 €
1 324,25 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 22
2 010,06 €
1 621,02 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 9
D-LINK MiniTransceiver GBIC 1000SX 550m SwitchModule for all Switches with Mini GBIC slots
Tuotekoodi: DEM-311GT
D-Link DEM 311GT - Expansion module - mini-GBIC - Gigabit EN - 100Base-SX
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
59,16 €
47,71 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 34
52,54 €
42,37 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 30100
44,75 €
36,09 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 10
1 090,18 €
879,18 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 3
Hewlett Packard Enterprise HPE Foundation Care 3Y 24x7 4h HW Onsite SW phone 2h to ProLiant DL160 Gen10 SVC
Tuotekoodi: HC9W1E
HPE Foundation Care 24x7 Service - Laajennettu palvelusopimus - osat ja työ - 3 vuotta - on-site - 24x7 - vasteaika 4 h malleihin ProLiant DL160 Gen10
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
1 275,85 €
1 028,91 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 100
Hewlett Packard Enterprise HPE Foundation Care 5Y 24x7 4h HW Onsite SW phone 2h to ProLiant DL160 Gen10 SVC
Tuotekoodi: HD0B9E
HPE Foundation Care 24x7 Service - Laajennettu palvelusopimus - osat ja työ - 5 vuotta - on-site - 24x7 - vasteaika 4 h malleihin ProLiant DL160 Gen10
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
2 949,14 €
2 378,34 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 100
D-LINK MiniTransceiver GBIC 1000LX 10km SwitchModule for all Switches with Mini GBIC slots
Tuotekoodi: DEM-310GT
D-Link DEM 310GT - Expansion module - mini-GBIC - Gigabit EN - 100Base-LX
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
84,73 €
68,33 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 12
4,39 €
3,54 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 236
59,31 €
47,83 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 240
3,92 €
3,16 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 7
2 512,64 €
2 026,32 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 9876
4 229,34 €
3 410,76 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 100
75,35 €
60,77 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 159
17,24 €
13,90 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 6
220,51 €
177,83 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 5
4,69 €
3,78 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 248
KEMP KEMP Virtual LoadMaster 10 SPLA licence 20 Mbps throughput 50 SSL TPS - MONTHLY PRICE
Tuotekoodi: VLM-10-SPLA
Virtual LoadMaster 10 - Tilauslisenssi (1 kuukausi) + 1 Month Premium Support - 10 Mbps suoritusteho, 50 SSL-transaktiota sekunnissa - SPLA
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
85,72 €
69,13 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 1000
142,75 €
115,12 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 65
59,31 €
47,83 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 62
2 143,19 €
1 728,38 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 1
247,44 €
199,55 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 62
5,95 €
4,80 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 107
423,63 €
341,64 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 7
40,75 €
32,86 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 45
596,77 €
481,27 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 9876
TP-LINK TL-POE2412G 24V passive PoE Injector Adapter 12W PoE Power plastic
Tuotekoodi: TL-POE2412G
TP-Link TL-POE2412G - Virransyöttäjä - 12 watt - lähtöliittimet: 1
Tuote: Virta
20,94 €
16,89 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 13
2,83 €
2,28 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 22
14 565,18 €
11 746,11 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 100
355,68 €
286,84 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 1
159,08 €
128,29 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 4
2 763,91 €
2 228,96 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 9876
4 020,22 €
3 242,11 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 9876
4,36 €
3,52 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 1
189,30 €
152,66 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 7
2 031,64 €
1 638,42 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 11
Allied Telesis ALLIED NetCover Basic 1 Year Support Package
Tuotekoodi: AT-FS909M-NCB1
Allied Telesis Net.Cover BASIC - Laajennettu palvelusopimus - tuotteen vaihto - 1 vuosi malleihin P/N: AT-FS909M, AT-FS909M-30, AT-FS909M-50
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
22,96 €
18,52 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 100
27,78 €
22,40 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 5
292,01 €
235,49 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 9
179,66 €
144,89 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 6
3 081,41 €
2 485,01 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 9876
12,65 €
10,20 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 1304
95,60 €
77,10 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 16
Allied Telesis ALLIED NetCover Basic 1 Year Support Package
Tuotekoodi: AT-FAN03-NCB1
Allied Telesis Net.Cover BASIC - Laajennettu palvelusopimus - tuotteen vaihto - 1 vuosi malleihin P/N: AT-FAN03-00
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
15,70 €
12,66 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 100
22,05 €
17,78 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 28
Allied Telesis ALLIED NetCover Basic 1 Year Support Package
Tuotekoodi: AT-GS908M-NCB1
Allied Telesis Net.Cover BASIC - Laajennettu palvelusopimus - tuotteen vaihto - 1 vuosi malleihin P/N: AT-GS908M, AT-GS908M-10, AT-GS908M-30, AT-GS908M-50
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
24,73 €
19,94 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 100
86,24 €
69,55 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 342
5,11 €
4,12 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 126
119,31 €
96,22 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 7
26,86 €
21,66 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 49
Allied Telesis ALLIED NetCover Basic 1 Year Support Package
Tuotekoodi: AT-GS950/8-NCB1
Allied Telesis Net.Cover BASIC - Laajennettu palvelusopimus - tuotteen vaihto - 1 vuosi malleihin P/N: AT-GS950/8, AT-GS950/8-30, AT-GS950/8-50
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
23,54 €
18,98 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 100
63,30 €
51,05 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 9
23,36 €
18,84 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 1
1 673,22 €
1 349,37 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 5
5 379,84 €
4 338,58 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 38
13 626,96 €
10 989,48 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 100
22,73 €
18,33 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 126
430,59 €
347,25 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 14
142,48 €
114,90 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 2
4,46 €
3,60 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 584
18,41 €
14,85 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 3
166,37 €
134,17 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 40
Hewlett Packard Enterprise HPE 3Y FC NBD Exch Aruba 2930F 8G 4S SVC
Tuotekoodi: H2BF3E
HPE Foundation Care Next Business Day Exchange Service - Laajennettu palvelusopimus - tuotteen vaihto - 3 vuotta - laivaus/lähetys - 9x5 - vasteaika STP
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
435,91 €
351,54 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 100
17 650,89 €
14 234,59 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 200
6,94 €
5,60 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 7
26,75 €
21,57 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 21
Allied Telesis Allied 500m 850nm 1000BaseSX/LC SFP Modul, Hot Swappable
Tuotekoodi: AT-SPSX
Allied Telesis AT SPSX - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000Base-SX
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
134,84 €
108,74 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 4
37,97 €
30,62 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 4
405,89 €
327,33 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 40
821,19 €
662,25 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 9876
Allied Telesis ALLIED NetCover Basic 1 Year Support Package
Tuotekoodi: AT-GS950/10PS-NCB1
Allied Telesis Net.Cover BASIC - Laajennettu palvelusopimus - tuotteen vaihto - 1 vuosi malleihin P/N: AT-GS950/10PS, AT-GS950/10PS-30, AT-GS950/10PS-50
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
35,33 €
28,49 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 100
Allied Telesis ALLIED NetCover Basic 3 Years Support Package
Tuotekoodi: AT-FAN03-NCB3
Allied Telesis Net.Cover BASIC - Laajennettu palvelusopimus - tuotteen vaihto - 3 vuotta malleihin P/N: AT-FAN03-00
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
30,02 €
24,21 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 100
367,09 €
296,04 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 22
ZYXEL PoE12-30W Multi Gig 1/2.5Gb Single Port 802.3at PoE+ Injector
Tuotekoodi: POE12-30W-EU0101F
Zyxel PoE12-30W - Virransyöttäjä - Vaihtovirta 100-240 V - 30 watt
Tuote: POE
52,14 €
42,05 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 51
Allied Telesis ALLIED NetCover Basic Plus 1 Year Support Package with advanced replacement
Tuotekoodi: AT-FS909M-NCBP1
Allied Telesis Net.Cover Basic+ Plan - Laajennettu palvelusopimus - tuotteen vaihto - 1 vuosi - vasteaika STP malleihin P/N: AT-FS909M, AT-FS909M-30, AT-FS909M-50
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
42,38 €
34,18 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 100
18,28 €
14,74 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 6719
26,10 €
21,05 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 6
Allied Telesis ALLIED NetCover Basic Plus 1 Year Support Package with advanced replacement
Tuotekoodi: AT-GS908M-NCBP1
Allied Telesis Net.Cover Basic+ Plan - Laajennettu palvelusopimus - tuotteen vaihto - 1 vuosi - vasteaika STP malleihin P/N: AT-GS908M, AT-GS908M-10, AT-GS908M-30, AT-GS908M-50
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
44,14 €
35,60 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 100
21,20 €
17,10 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 33
21,20 €
17,10 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 20
894,76 €
721,58 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 1
46,09 €
37,17 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 1
9,82 €
7,92 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 16
10,02 €
8,08 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 17
47,90 €
38,63 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 9876
18,31 €
14,77 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 25
5,93 €
4,78 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 171
24,50 €
19,76 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 14
TP-LINK TL-POE4824G 48V passive PoE Injector Adapter 24W PoE Power plastic
Tuotekoodi: TL-POE4824G
TP-Link TL-POE4824G - Virransyöttäjä - lähtöliittimet: 1
Tuote: Virta
27,28 €
22,00 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 39
ZYXEL LIC-SECRP 2YR SecuReporter Premium 2 year Log Retention for USG20W-VPN/40W/60W/110/210/310 ZyWALL 110/310 USG FLEX 100W
Tuotekoodi: LIC-SECRP-ZZ0002F
Zyxel SecuReporter - Tilauslisenssi (2 vuotta) malleihin Zyxel USG110, USG20, USG210, USG310, USG40, USG60; ZyWALL 110, 310
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
286,23 €
230,83 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 30200
105,09 €
84,75 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 30200
Allied Telesis ALLIED NetCover Basic 3 Years Support Package
Tuotekoodi: AT-GS950/8-NCB3
Allied Telesis Net.Cover BASIC - Laajennettu palvelusopimus - tuotteen vaihto - 3 vuotta malleihin P/N: AT-GS950/8, AT-GS950/8-30, AT-GS950/8-50
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
45,93 €
37,04 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 100
17,15 €
13,83 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 2
8,31 €
6,70 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 300
1 094,93 €
883,01 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 9876
25,11 €
20,25 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 1000
Allied Telesis ALLIED NetCover Basic 1 Year Support Package
Tuotekoodi: AT-GS950/24-NCB1
Allied Telesis Net.Cover BASIC - Laajennettu palvelusopimus - tuotteen vaihto - 1 vuosi malleihin P/N: AT-GS950/24, AT-GS950/24-30, AT-GS950/24-50
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
33,57 €
27,07 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 100
Allied Telesis ALLIED NetCover Basic Plus 1 Year Support Package with advanced replacement
Tuotekoodi: AT-GS950/16-NCBP1
Allied Telesis Net.Cover Basic+ Plan - Laajennettu palvelusopimus - tuotteen vaihto - 1 vuosi - vasteaika STP
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
49,45 €
39,88 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 100
28,04 €
22,61 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 2
51,61 €
41,62 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 41
16,79 €
13,54 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 1
22,79 €
18,38 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 6
33 556,81 €
27 061,94 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 20
KEMP KEMP Virtual LoadMaster 200 SPLA licence - with AFP - Premium Support included - MONTHLY PRICE
Tuotekoodi: VLM-200-SPLA-AFP
Virtual LoadMaster 200 - Tilauslisenssi (1 kuukausi) + 1 Month Premium Support - SPLA - sekä Application Firewall Pack (AFP)
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
525,43 €
423,73 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 1000
22,27 €
17,96 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 88
12,38 €
9,98 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 15
13,64 €
11,00 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 178
17,47 €
14,09 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 16
ZYXEL LIC-SECRP 1YR SecuReporter Premium 1 year Log Retention for USG20W-VPN/40W/60W/110/210/310 ZyWALL 110/310 USG FLEX 100W
Tuotekoodi: LIC-SECRP-ZZ0001F
Zyxel SecuReporter - Tilauslisenssi (1 vuosi) malleihin Zyxel USG110, USG20, USG210, USG310, USG40, USG60; ZyWALL 110, 310
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
160,72 €
129,61 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 30200
98,82 €
79,69 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 30200
Allied Telesis ALLIED NetCover Basic Plus 1 Year Support Package with advanced replacement
Tuotekoodi: AT-GS950/8-NCBP1
Allied Telesis Net.Cover Basic+ Plan - Laajennettu palvelusopimus - tuotteen vaihto - 1 vuosi - vasteaika STP malleihin P/N: AT-GS950/8, AT-GS950/8-30, AT-GS950/8-50
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
28,26 €
22,79 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 100
2 440,12 €
1 967,84 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 100
10 651,46 €
8 589,89 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 4
81,48 €
65,71 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 4
372,50 €
300,40 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 2
20,09 €
16,20 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 1200
22,27 €
17,96 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 58
194,63 €
156,96 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 26
5,26 €
4,24 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 8776
13,42 €
10,82 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 12
Allied Telesis ALLIED NetCover Basic 1 Year Support Package
Tuotekoodi: AT-GS950/16-NCB1
Allied Telesis Net.Cover BASIC - Laajennettu palvelusopimus - tuotteen vaihto - 1 vuosi
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
28,26 €
22,79 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 100
Allied Telesis ALLIED NetCover Basic 1 Year Support Package
Tuotekoodi: AT-SBxFAN12-NCB1
Allied Telesis Net.Cover BASIC - Laajennettu palvelusopimus - tuotteen vaihto - 1 vuosi malleihin P/N: AT-SBXFAN12
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
58,29 €
47,01 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 100
Allied Telesis ALLIED NetCover Basic 1 Year Support Package AT-x310-26FT-50
Tuotekoodi: AT-x310-26FT-NCB1
Allied Telesis Net.Cover BASIC - Laajennettu palvelusopimus - tuotteen vaihto - 1 vuosi malleihin P/N: AT-X310-26FT, AT-X310-26FT-50
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
48,50 €
39,11 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 100
9,52 €
7,68 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 20
4,46 €
3,60 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 294
52,38 €
42,24 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 4
303,94 €
245,11 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 1000
25,00 €
20,16 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 40
19,08 €
15,39 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 14
11,01 €
8,88 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 5
13,42 €
10,82 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 29
Allied Telesis ALLIED NetCover Basic 1 Year Support Package
Tuotekoodi: AT-x230-10GP-NCB1
Allied Telesis Net.Cover BASIC - Laajennettu palvelusopimus - tuotteen vaihto - 1 vuosi malleihin P/N: AT-x230-10GP-30, AT-X230-10GP-50
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
48,50 €
39,11 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 100
57,34 €
46,24 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 2
46,48 €
37,48 €  Hinta ALV 0%