Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här
Kundvagnen är tom

Switchar

Visar 1-60 av 693 objekt
3 447,34 €
2 780,11 €  ex moms
På lager 1
ASUS GX-U1051 5 Port Switch
Artikelnr: 90IG0680-BO3R00
ASUS GX-U1051 - Kytkin - hallitsematon - 5 x 10/100/1000 - työpöytä, seinään asennettava
Produkt: hanterad  -  Portar: 5  -  Hastighet: 1Gbps
55,61 €
44,85 €  ex moms
På lager 19
156,55 €
126,25 €  ex moms
På lager 2
Allied Telesis DESK MINI MC 100TX TO 100FX ST
Artikelnr: AT-DMC100/ST-50
Allied Telesis AT DMC100/ST - Valokuitu-mediamuunnin - 100Mb LAN - 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / ST-toiminto (monitila) - jopa 2 km - 1310 nm
Produkt: Modul  -  Portar: 0  -  Hastighet: 100Mbps
275,80 €
222,42 €  ex moms
På lager 452
664,94 €
536,24 €  ex moms
På lager 2
Allied Telesis L2 UM. GE 24P INT.PSU
Artikelnr: AT-GS910/24-50
Produkt: Ohanterad  -  Portar: 24  -  Hastighet: 1Gbps
311,50 €
251,21 €  ex moms
På lager 7
Allied Telesis L2 UM. GE 8P INT.PSU
Artikelnr: AT-GS910/8-50
Produkt: Ohanterad  -  Portar: 8  -  Hastighet: 1Gbps
142,22 €
114,69 €  ex moms
På lager 74
Allied Telesis SMART SWITCH L2 16X 10/100/1000
Artikelnr: AT-GS950/16-50
Produkt: hanterad  -  Portar: 16  -  Hastighet: 1Gbps
703,92 €
567,68 €  ex moms
På lager 3
Allied Telesis Web Smart Switch 16 Port
Artikelnr: AT-GS950/16PS-50
Produkt: Ethernet PoE  -  Portar: 16  -  Hastighet: 1Gbps
1 254,47 €
1 011,67 €  ex moms
På lager 2
Allied Telesis SMART SWITCH L2 8X 10/100/1000
Artikelnr: AT-GS950/8-50
Allied Telesis AT GS950/8 WebSmart Switch - Kytkin - Hallinnoitu - 8 x 10/100/1000 + 2 x jaettu SFP - työpöytä
Produkt: hanterad  -  Portar: 8  -  Hastighet: 1Gbps
389,17 €
313,85 €  ex moms
På lager 9
1 673,99 €
1 349,99 €  ex moms
På lager 1
2 530,01 €
2 040,33 €  ex moms
På lager 9
2 678,72 €
2 160,26 €  ex moms
På lager 9
3 248,85 €
2 620,04 €  ex moms
På lager 6
601,64 €
485,19 €  ex moms
På lager 1
1 772,54 €
1 429,47 €  ex moms
På lager 8
1 469,92 €
1 185,42 €  ex moms
På lager 5
2 822,41 €
2 276,14 €  ex moms
På lager 4
2 830,88 €
2 282,97 €  ex moms
På lager 18
968,40 €
780,97 €  ex moms
På lager 2
6 258,39 €
5 047,09 €  ex moms
På lager 1
Allied Telesis L3 STACK SWITCH 16X 1G/10G-T 2X QSFP+ EU POWER 1Y NCP CPNT
Artikelnr: AT-X550-18XTQ-B51
Produkt: hanterad  -  Portar: 16  -  Hastighet: 10Gbps
8 153,74 €
6 575,60 €  ex moms
På lager 1
8 345,11 €
6 729,93 €  ex moms
På lager 2
1 166,67 €
940,86 €  ex moms
På lager 10
7 441,59 €
6 001,28 €  ex moms
På lager 3
Allied Telesis L3 GE 48 P+ 4 SFP/ SFP+ NOPS 990-003838-00 IN CPNT
Artikelnr: ATx93052GTX
Produkt: hanterad  -  Portar: 48  -  Hastighet: 10Gbps
6 221,18 €
5 017,08 €  ex moms
På lager 1
BAROX Switch Table- and
Artikelnr: RY-LGSP16-10
Produkt: hanterad  -  Portar: 8  -  Hastighet: 1Gbps
710,40 €
572,90 €  ex moms
På lager 6
BAROX Switch Table- and
Artikelnr: RY-LGSP28-52/740
Produkt: hanterad  -  Portar: 48  -  Hastighet: 1Gbps
7 091,85 €
5 719,23 €  ex moms
På lager 2
BRAINBOXES Ethernet Switch 5 ports
Artikelnr: SW-505
Produkt: Ohanterad  -  Portar: 5  -  Hastighet: 100Mbps
192,08 €
154,90 €  ex moms
På lager 102
CAMBIUM NETWORKS cnMatrix EX2028
Artikelnr: MX-EX2028XXA-E
Produkt: hanterad  -  Portar: 24  -  Hastighet: 1Gbps
2 036,32 €
1 642,19 €  ex moms
På lager 4
CAMBIUM NETWORKS cnMatrix EX2052R-P,
Artikelnr: MX-EX2052GXPA10
Produkt: Ethernet PoE  -  Portar: 52  -  Hastighet: 1Gbps
4 104,26 €
3 309,89 €  ex moms
På lager 188
CAMBIUM NETWORKS cnMatrix TX 2020R-P,
Artikelnr: MXTX2020GXPA10
Produkt: hanterad  -  Portar: 16  -  Hastighet: 1Gbps
3 702,84 €
2 986,16 €  ex moms
På lager 4
CISCO CCATALYST 1000 16PORT GE POE 2X1G SFP CPNT
Artikelnr: C1000-16P-2G-L
Produkt: hanterad  -  Portar: 16  -  Hastighet: 1Gbps
658,20 €
530,81 €  ex moms
På lager 98
CISCO CATALYST 1000 16PORT GE 2X1G SFP CPNT
Artikelnr: C1000-16T-2G-L
Produkt: hanterad  -  Portar: 16  -  Hastighet: 1Gbps
557,94 €
449,95 €  ex moms
På lager 38
CISCO CATALYST 1000 16PORT GE EXT PS 2X1G SFP IN
Artikelnr: C1000-16T-E-2G-L
Produkt: hanterad  -  Portar: 16  -  Hastighet: 1Gbps
982,46 €
792,31 €  ex moms
På lager 1
CISCO CATALYST 1000 24PORT GE POE 4X1G SFP CPNT
Artikelnr: C1000-24P-4G-L
Produkt: hanterad  -  Portar: 24  -  Hastighet: 1Gbps
914,41 €
737,43 €  ex moms
På lager 134
CISCO CATALYST 1000 24PORT GE 4X1G SFP CPNT
Artikelnr: C1000-24T-4G-L
Produkt: hanterad  -  Portar: 24  -  Hastighet: 1Gbps
584,50 €
471,37 €  ex moms
På lager 795
CISCO CATALYST 1000 24 PORT GE 4X10G SFP CPNT
Artikelnr: C1000-24T-4X-L
Produkt: hanterad  -  Portar: 24  -  Hastighet: 1Gbps
1 387,04 €
1 118,58 €  ex moms
På lager 48
CISCO CATALYST 1000 48PORT GE POE 4X1G SFP CPNT
Artikelnr: C1000-48P-4G-L
Produkt: hanterad  -  Portar: 48  -  Hastighet: 1Gbps
1 559,01 €
1 257,27 €  ex moms
På lager 47
CISCO CATALYST 1000 48 PORT GE POE 4X10G SFP CPNT
Artikelnr: C1000-48P-4X-L
Produkt: hanterad  -  Portar: 48  -  Hastighet: 1Gbps
2 358,48 €
1 902,00 €  ex moms
På lager 15
CISCO CATALYST 1000 48PORT GE 4X1G SFP CPNT
Artikelnr: C1000-48T-4G-L
Produkt: hanterad  -  Portar: 48  -  Hastighet: 1Gbps
966,48 €
779,42 €  ex moms
På lager 13
CISCO CATALYST 1000 8PORT GE FULL POE 2X1G SFP CPNT
Artikelnr: C1000-8FP-2G-L
Produkt: hanterad  -  Portar: 8  -  Hastighet: 1Gbps
621,56 €
501,26 €  ex moms
På lager 9
CISCO CATALYST 1000 8PORT GE POE 2X1G SFP CPNT
Artikelnr: C1000-8P-2G-L
Produkt: hanterad  -  Portar: 8  -  Hastighet: 1Gbps
384,72 €
310,26 €  ex moms
På lager 19
CISCO CATALYST 1000 8PORT GE POE EXT PS 2X1G SFP CPNT
Artikelnr: C1000-8P-E-2G-L
Produkt: hanterad  -  Portar: 8  -  Hastighet: 1Gbps
310,16 €
250,13 €  ex moms
På lager 13
CISCO CATALYST 1000 8 PORT GE 2X1G SFP CPNT
Artikelnr: C1000-8T-2G-L
Produkt: hanterad  -  Portar: 8  -  Hastighet: 1Gbps
353,11 €
284,77 €  ex moms
På lager 13
CISCO CATALYST 1000 8PORT GE EXT PS 2X1G SFP IN
Artikelnr: C1000-8T-E-2G-L
Produkt: hanterad  -  Portar: 8  -  Hastighet: 1Gbps
681,32 €
549,45 €  ex moms
På lager 8
477,49 €
385,07 €  ex moms
På lager 12
CISCO Catalyst 3850 4 x 10GE Network Mod
Artikelnr: C3850-NM-4-10G=
Produkt: Modul  -  Portar: 4  -  Hastighet: 10Gbps
5 347,67 €
4 312,64 €  ex moms
På lager 25
CISCO CATALYST 9200 24-PORT POE+ NETWORK ADVANTAGE CPNT
Artikelnr: C9200-24P-A
Produkt: Ohanterad  -  Portar: 24  -  Hastighet: 1Gbps
3 499,53 €
2 822,20 €  ex moms
På lager 110
CISCO CATALYST 9200 24-PORT POE+ NETWORK ESSENTIALS CPNT
Artikelnr: C9200-24P-E
Produkt: Ohanterad  -  Portar: 24  -  Hastighet: 1Gbps
2 482,38 €
2 001,92 €  ex moms
På lager 669
CISCO CATALYST 9200 48-PORT POE+ NETWORK ADVANTAGE CPNT
Artikelnr: C9200-48P-A
Produkt: Ohanterad  -  Portar: 48  -  Hastighet: 1Gbps
7 573,66 €
6 107,79 €  ex moms
På lager 5
CISCO Cat 9200L 24-port PoE+4x1G Network Ess
Artikelnr: C9200L-24P-4G-E
Produkt: Ohanterad  -  Portar: 24  -  Hastighet: 1Gbps
1 788,68 €
1 442,48 €  ex moms
På lager 552
CISCO Cat 9200L 24-port PoE+4x10G Network Ess
Artikelnr: C9200L-24P-4X-E
Produkt: Ohanterad  -  Portar: 24  -  Hastighet: 1Gbps
5 199,10 €
4 192,82 €  ex moms
På lager 12
CISCO Cat 9200L 24-port data 4x1G Network Ess
Artikelnr: C9200L-24T-4G-E
Produkt: hanterad  -  Portar: 24  -  Hastighet: 1Gbps
1 436,58 €
1 158,53 €  ex moms
På lager 284
CISCO CATALYST 9200L 24-PORT DATA 4 X 10G NETWORK ESSENTIALS IN
Artikelnr: C9200L-24T-4X-E
Produkt: hanterad  -  Portar: 24  -  Hastighet: 1Gbps
2 893,02 €
2 333,08 €  ex moms
På lager 23
CISCO CATALYST 9200L 48-PORT POE+ 4 X 1G NETWORK ADVANTAGE IN
Artikelnr: C9200L-48P-4G-A
Produkt: Ohanterad  -  Portar: 48  -  Hastighet: 1Gbps
6 795,24 €
5 480,03 €  ex moms
På lager 24
CISCO Cat 9200L 48-port PoE+4x1G Network Ess
Artikelnr: C9200L-48P-4G-E
Produkt: Ohanterad  -  Portar: 48  -  Hastighet: 1Gbps
3 677,23 €
2 965,51 €  ex moms
På lager 25
CISCO CATALYST 9200L 48-PORT POE+ 4 X 10G NETWORK ESSENTIALS IN
Artikelnr: C9200L-48P-4X-E
Produkt: hanterad  -  Portar: 48  -  Hastighet: 1Gbps
4 456,62 €
3 594,05 €  ex moms
På lager 49
CISCO Cat 9200L 48-port data 4x1G Network Ess
Artikelnr: C9200L-48T-4G-E
Produkt: Ohanterad  -  Portar: 48  -  Hastighet: 1Gbps
2 298,56 €
1 853,68 €  ex moms
På lager 417
Visar 1-60 av 693 objekt
...