Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Ostoskorisi on tyhjä

Kaapelit

Näytetään 1 - 60 / 7407 tuotteesta
FUJITSU Display Port/ DVI Adapter Kabel
Tuotekoodi: S26361-F2391-L200
Tyyppi: Videomuunnin  -  Liitin 1: DisplayPort  -  Liitin 2: DVI-D
26,04 €
21,00 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 17
LENOVO DisplayPort to single Link DVI-D Monitor Cable
Tuotekoodi: 45J7915
Tyyppi: Videomuunnin  -  Liitin 1: DVI-D  -  Liitin 2: DisplayPort  -  Pituus: 0.2m
29,59 €
23,86 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 268
60,74 €
48,98 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 8
137,33 €
110,75 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 34
Hewlett Packard Enterprise HPE X240 10G SFP+ SFP+ 5m DAC Cable
Tuotekoodi: JG081C
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: SFP+  -  Liitin 2: SFP+  -  Color: Musta  -  Pituus: 5m
258,06 €
208,11 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 29
MICROCONNECT Premium Optic HDMI Cable 30m MICRO
Tuotekoodi: HDM191930V2.0OP
Tyyppi: HDMI (Fiber)  -  Liitin 1: HDMI A (Täysikokoinen)  -  Liitin 2: HDMI A (Täysikokoinen)  -  Pituus: 30m
281,84 €
227,29 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 12
Hewlett Packard Enterprise HPE Power Cable 10A Safety Plug to C13 183cm
Tuotekoodi: AF568A
Tyyppi: Virta  -  Liitin 1: C13 liitin  -  Liitin 2: C13 liitin  -  Color: Musta  -  Pituus: 1.83m
114,94 €
92,69 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 3
Hewlett Packard Enterprise HPE Fibre Channel Cable LC-LC Multi-Mode OM3 2m
Tuotekoodi: AJ835A
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: LC  -  Color: Sininen  -  Pituus: 2m
134,99 €
108,86 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 4
MICROCONNECT Magnetic USB-C Adapter 90°
Tuotekoodi: USB3.1CCMF-MAGNETIC
Tyyppi: Adapteri  -  Liitin 1: USB C  -  Liitin 2: USB C
46,10 €
37,18 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 484
MICROCONNECT FTP CAT5E 1M RED PVC BULK
Tuotekoodi: B-FTP501R
Tyyppi: Cat5  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Color: Punainen  -  Pituus: 1m
15,18 €
12,24 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 226
HP DisplayPort Cable Kit
Tuotekoodi: VN567AA
Tyyppi: DisplayPort  -  Liitin 1: DisplayPort  -  Liitin 2: DisplayPort  -  Pituus: 2m
14,51 €
11,70 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 1988
HP HPI Power Cord AC 3W - Euro Factory Sealed
Tuotekoodi: 373979-021
Tyyppi: Virta  -  Liitin 1: Pistoke Euro  -  Pituus: 3m
140,90 €
113,63 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 372
MICROCONNECT S/FTP CAT6 5m Outdoor Use
Tuotekoodi: SSTP605SOUT
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Pituus: 5m
22,61 €
18,23 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 100
HP DisplayPort to VGA Adapter
Tuotekoodi: F7W97AA
Tyyppi: Videomuunnin  -  Liitin 1: DisplayPort  -  Liitin 2: VGA (D-Sub)  -  Pituus: 0.2m
21,24 €
17,13 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 319
V7 Black Video Cable DisplayPort Male to HDMI Male 3m 10ft
Tuotekoodi: V7DP2HD-03M-BLK-1E
Tyyppi: DisplayPort  -  Liitin 1: DisplayPort  -  Liitin 2: HDMI  -  Color: Musta  -  Pituus: 3m
19,94 €
16,08 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 40
V7 CAT7 SFTP 5m Patch Cable Grey
Tuotekoodi: V7CAT7FSTP-5M-GRY-1E
Tyyppi: Cat7  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Color: Harmaa  -  Pituus: 5m
14,73 €
11,88 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 39
31,04 €
25,03 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 14
MICROCONNECT S/FTP CAT6 3m Outdoor Use
Tuotekoodi: SSTP603SOUT
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Pituus: 3m
17,17 €
13,85 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 140
MICROCONNECT U/UTP CAT6 5M Green Slim,
Tuotekoodi: V-UTP605G-SLIM
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Color: Vihreä
15,62 €
12,60 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 322
MICROCONNECT FTP CAT5E 1M GREEN PVC BULK
Tuotekoodi: B-FTP501G
Tyyppi: Cat5  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Color: Vihreä  -  Pituus: 1m
11,61 €
9,36 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 166
MICROCONNECT S/FTP CAT6 1m Green PVC
Tuotekoodi: B-SFTP601G
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Color: Vihreä  -  Pituus: 1m
16,96 €
13,68 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 292
LENOVO DCG TopSeller Ext MiniSAS 8644-8644 2M Cable
Tuotekoodi: 00YL849
Tyyppi: SAS  -  Liitin 1: Mini-SAS HD  -  Liitin 2: Mini-SAS HD  -  Color: Musta  -  Pituus: 2m
166,82 €
134,53 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 1
MICROCONNECT Premium Optic HDMI A-D Cable
Tuotekoodi: HDM191920V2.0DOP
Tyyppi: HDMI (Fiber)  -  Liitin 1: HDMI A (Täysikokoinen)  -  Liitin 2: HDMI D (Micro HDMI)
218,44 €
176,16 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 30
DELTACO OM4 fiber cable LC - LC, UPC, duplex, multimode, 50/125, 20m
Tuotekoodi: LCLC-720
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: LC  -  Color: Violetti  -  Pituus: 20m
112,94 €
91,08 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 82
STARTECH 1.5 M CAT6A CABLE - GREY - SNAGLESS - SHIELDED COPPER WIRE CABL
Tuotekoodi: 6ASPAT150CMGR
Tyyppi: Cat6a  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Color: Harmaa  -  Pituus: 1.5m
39,28 €
31,68 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 80
MICROCONNECT FTP CAT5E 1M BLACK PVC BULK
Tuotekoodi: B-FTP501S
Tyyppi: Cat5  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Color: Musta  -  Pituus: 1m
11,61 €
9,36 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 14
SANDBERG Adapter MiniDP>VGA+Audio
Tuotekoodi: 509-05
Tyyppi: Videomuunnin  -  Liitin 1: Mini DisplayPort  -  Liitin 2: VGA (D-Sub)  -  Pituus: 0.1m
47,93 €
38,65 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 109
MICROCONNECT HDMI V2.1 Ultra HD 1 meter MICRO
Tuotekoodi: HDM19191V2.1
Tyyppi: HDMI  -  Liitin 1: HDMI A (Täysikokoinen)  -  Liitin 2: HDMI A (Täysikokoinen)  -  Pituus: 1m
26,11 €
21,06 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 230
MICROCONNECT U/UTP CAT6 2M Purple Snagless
Tuotekoodi: UTP602PBOOTED
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Color: Purppura  -  Pituus: 2m
13,84 €
11,16 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 220
STARTECH USB-C TO 4K HDMI/PD/SD/USB - MAC MULTIPORT ADAPTER 60HZ CABL
Tuotekoodi: DKT30CMHSDPD
USB portit: 2  -  Display portti: 0  -  HDMI portti: 1  -  Verkko: 0
125,15 €
100,93 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 124
DELTACO S / FTP Cat6 patch cable, delta cert, LSZH, 0.3m, orange
Tuotekoodi: SFTP-603ORH
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Color: Oranssi  -  Pituus: 0.3m
7,29 €
5,88 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 162
DELTACO S/FTP Cat6a laitekaapeli, Delta-sert., LSZH, 2m, valkoinen
Tuotekoodi: SFTP-62VAH
Tyyppi: Cat6a  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Color: Valkoinen  -  Pituus: 2m
9,97 €
8,04 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 244
eSTUFF Lightning Cable MFI 1m Grey
Tuotekoodi: ES601155
Tyyppi: Matkapuhelin  -  Liitin 1: USB A  -  Liitin 2: Lightning  -  Color: Harmaa
33,15 €
26,73 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 2000
MICROCONNECT U/UTP CAT6 5M Yellow Slim,
Tuotekoodi: V-UTP605Y-SLIM
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Color: Keltainen
15,62 €
12,60 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 166
DIGITUS Digitus S/FTP Installation Cable Cat7a. Drum 1000m Factory Sealed
Tuotekoodi: DK-1743-A-VH-10
Tyyppi: Cat7  -  Liitin 1: No connector  -  Liitin 2: No connector  -  Color: Keltainen  -  Pituus: 1000m
1 448,12 €
1 167,84 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 1
MICROCONNECT Connect a 2.5/3.5 SATA HDD or
Tuotekoodi: USB3.0SATAHDDSSD
Tyyppi: Adapteri  -  Liitin 1: USB A  -  Liitin 2: SATA
149,38 €
120,47 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 4
MICROCONNECT U/UTP CAT6 5M Blue Slim
Tuotekoodi: V-UTP605B-SLIM
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Color: Sininen
15,62 €
12,60 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 376
HP Display Port to DVI-D Adapter
Tuotekoodi: FH973AA
Tyyppi: Videomuunnin  -  Liitin 1: DisplayPort  -  Liitin 2: DVI-D  -  Pituus: 0.19m
23,25 €
18,75 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 598
HP HDMI to VGA Adapter
Tuotekoodi: H4F02AA#AC3
Tyyppi: Videomuunnin  -  Liitin 1: HDMI  -  Liitin 2: VGA (D-Sub)  -  Pituus: 0.045m
28,98 €
23,37 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 61
HP USB-C to USB 3.0 Adapter
Tuotekoodi: N2Z63AA
Tyyppi: USB  -  Liitin 1: USB C  -  Liitin 2: USB 3.0
38,25 €
30,85 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 340
HP USB-C TO VGA ADAPTER F/DEDICATED HP TABLETS CABL
Tuotekoodi: N9K76AA
Tyyppi: Videomuunnin  -  Liitin 1: USB C  -  Liitin 2: VGA
37,19 €
29,99 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 62
HP HDMI to VGA Adapter
Tuotekoodi: H4F02AA
Tyyppi: Videomuunnin  -  Liitin 1: HDMI  -  Liitin 2: VGA (D-Sub)  -  Pituus: 0.045m
26,56 €
21,42 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 250
DELL ADAPTER - USB-C TO DISPLAYPPORT (DP)
Tuotekoodi: DBQANBC067
Tyyppi: Videomuunnin  -  Liitin 1: USB C  -  Liitin 2: DisplayPort
50,29 €
40,56 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 28
APPLE USB-C to 3.5 mm Headphone Jack Adapter
Tuotekoodi: MU7E2ZM/A
Tyyppi: Ääni / Video  -  Liitin 1: 3.5mm  -  Liitin 2: 3.5mm
23,06 €
18,60 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 312
HP DisplayPort for VGA-adapter
Tuotekoodi: AS615AT
Tyyppi: Videomuunnin  -  Liitin 1: DisplayPort  -  Liitin 2: VGA
50,93 €
41,07 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 858
HP HDMI Standard Cable Kit
Tuotekoodi: T6F94AA
Tyyppi: HDMI  -  Liitin 1: HDMI  -  Liitin 2: HDMI  -  Pituus: 1.8m
8,80 €
7,10 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 180
APPLE Lightning to VGA Adapter
Tuotekoodi: MD825ZM/A
Ammattilaisten arvostelut: 2 arvostelua
Tyyppi: Matkapuhelin  -  Liitin 1: VGA (D-Sub)  -  Liitin 2: VGA (D-Sub)
120,19 €
96,93 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 86
Hewlett Packard Enterprise HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 1m Cable
Tuotekoodi: QK732A
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: LC  -  Pituus: 1m
93,06 €
75,05 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 2
Hewlett Packard Enterprise HPE X241 40G QSFP QSFP 5m DAC Cable
Tuotekoodi: JG328A
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: SFP+  -  Liitin 2: SFP+  -  Color: Musta  -  Pituus: 5m
268,99 €
216,93 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 11
ADDON CAT6 UTP cable 2m
Tuotekoodi: 305204-6
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45
4,19 €
3,38 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 179
APPLE Lightning to 3.5 mm Headphone Jack Adapter
Tuotekoodi: MMX62ZM/A
Tyyppi: Matkapuhelin  -  Liitin 1: Lightning  -  Liitin 2: 3.5mm
22,38 €
18,05 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 4157
DELTACO USB 2.0 USB extension cable 7m Black
Tuotekoodi: USB2-EX7M
Tyyppi: USB  -  Liitin 1: USB A  -  Liitin 2: USB A  -  Pituus: 7m
25,51 €
20,57 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 834
DELL HDMI - DVI ADAPTER
Tuotekoodi: 492-11681
Tyyppi: Adapteri  -  Liitin 1: HDMI A (Täysikokoinen)  -  Liitin 2: DVI-I
27,12 €
21,87 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 2
HP Display Port to DVI SL Adapter
Tuotekoodi: F7W96AA
HP DisplayPort to DVI Adapter - DisplayPort-sovitin - DisplayPort (uros) to DVI-D (naaras) - musta malleihin EliteBook 830 G6, 840r G4; ProBook 64X G3, 64X G4, 650 G4, 650 G5; ZBook 14u G4, 15u G4
Tyyppi: Videomuunnin  -  Liitin 1: DisplayPort  -  Liitin 2: DVI  -  Pituus: 0.2m
16,16 €
13,03 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 78
Hewlett Packard Enterprise HPE X240 10G SFP+ SFP+ 0.65m DAC Cable
Tuotekoodi: JD095C
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: SFP+  -  Liitin 2: SFP+  -  Color: Musta  -  Pituus: 0.65m
98,73 €
79,62 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 18
DELTACO S / FTP Cat7 patch cable with RJ45, 1.5m, 600MHz, LSZH, white
Tuotekoodi: STP-711V
Tyyppi: Cat7  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Color: Valkoinen  -  Pituus: 1.5m
18,40 €
14,84 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 395
32,98 €
26,60 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 7
Näytetään 1 - 60 / 7407 tuotteesta
...