Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Ostoskorisi on tyhjä

HUAWEI / Luettelo

Etusivu / Verkko / Tarvikkeet / HUAWEI
Näytetään 1 - 45 / 45 tuotteesta
23,26 €
18,76 €  Hinta ALV 0%
24,11 €
19,44 €  Hinta ALV 0%
32,90 €
26,53 €  Hinta ALV 0%
HUAWEI LC-LC MULTI-MODE 3M
Tuotekoodi: 14130858
Tuote: Fiber patch cords / Pigtails
36,15 €
29,15 €  Hinta ALV 0%
42,46 €
34,24 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 27.9.2019
84,92 €
68,48 €  Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 18.9.2019
99,16 €
79,97 €  Hinta ALV 0%
108,87 €
87,80 €  Hinta ALV 0%
HUAWEI DNA KOTIMOKKULA PREMIUM 4G+ WLAN HUAWEI B715
Tuotekoodi: B715
DNA Kotimokkula Premium 4G+ WLAN B715 on todellinen high-end -mokkula, joka täyttää vaativankin käyttäjän toivelistan. Ota kaikki tehot irti 4G-nettiyhteydestä, sillä mokkula tukee LTE Cat 9 -tasoista verkkoyhteyttä. Luo kattava WiFi-verkko kodin kaikille laitteille. DNA Kotimokkula Premium 4G+ WLAN B715 tukee LTE CAT 9 -verkkoyhteyttä, joka lupaa 4G-netin huippunopeudeksi jopa 450 Mbit/s. Lisäksi voit liittää mokkulaan kaksi ulkoista lisäantennia, joilla parannat kuuluvutta. Mokkulassa on neljä 1 GB Ethernet-liitintä, joilla liität nettiin tietokoneen, television, pelikonsolin sekä digiboksin. DNA Kotimokkula Premiumin AC-WLAN (3x3) lupaa WiFi-sisäverkon nopeaksi jopa 1300 Mbit/s. Tällä mokkulalla luot WiFi-yhteyden jopa 32 laitteelle.
Nopeus: 450Mbps  -  Tyyppi: Router
148,85 €
120,04 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 81
HUAWEI B525S-65A 4G+ MODEM
Tuotekoodi: 51060BUN
Nopea ja monipuolinen yrityskäyttöönkin soveltuva 4G/LTE-reititin. Laite tukee myös 3G/2G -yhteyksiä sekä kaikkia Suomessa käytettäviä taajuusalueita, joten se on ihanteellinen ratkaisu mobiiliyhteyksiin niin kaupungin keskuksessa kuin sen ulkopuolella. Reitittimen käyttöliittymä on suomenkielinen. Laiteessa on sisäänrakennettu WiFi-tukiasema, 4-porttinen Ethernet-kytkin, USB-portti massamuisteille sekä RJ-11-liitännät analogiselle puhelimelle (SIP-tuki). Viimeisimmillä verkkoteknologioilla (AC-WLAN-langattomalla lähiverkolla ja CAT6-mobiiliverkkoyhteydellä) surffaat huippuvauhtia joko langattomasti tai Ethernet-kaapelin avulla. Reitittimessä on myös IPv6-tuki. 2xulkoisen antennin liitäntä (SMA) ja mukana 2 lapamallista lisäantennia. Katso myös tehokkaat ulkoantennit yhteensopivien tuotteiden takaa. Laitteessa on Band Lock toiminto, jolla se saadaan lukittua tietylle MHZ-alueelle esim. 4G tilassa. Tukee myös siltaavaa tilaa. Operaattorivapaa. Tunnistaa kaikkien operaattoreiden ase
Tuote: Modem
195,30 €
157,50 €  Hinta ALV 0%
212,25 €
171,17 €  Hinta ALV 0%
220,10 €
177,50 €  Hinta ALV 0%
254,55 €
205,28 €  Hinta ALV 0%
HUAWEI B618S-22D 4G MODEEMI
Tuotekoodi: 51060BUE
Huawei B618s-22d 4G+ AC WiFi on todellinen high-end -modeemireititin, joka täyttää vaativankin käyttäjän toiveet. Ota kaikki tehot irti 4G-nettiyhteydestä, sillä mokkula tukee LTE Cat 11 -tasoista verkkoyhteyttä. LTE CAT 11 -verkkoyhteyttä, joka lupaa 4G-netin huippunopeudeksi jopa 600 Mbit/s. Luo kattava WiFi-verkko kodin kaikille laitteille.
Tuote: Modem
292,95 €
236,25 €  Hinta ALV 0%
Varastossa 76
296,86 €
239,40 €  Hinta ALV 0%
322,45 €
260,04 €  Hinta ALV 0%
374,33 €
301,88 €  Hinta ALV 0%
404,09 €
325,88 €  Hinta ALV 0%
404,09 €
325,88 €  Hinta ALV 0%
434,25 €
350,20 €  Hinta ALV 0%
434,25 €
350,20 €  Hinta ALV 0%
471,62 €
380,34 €  Hinta ALV 0%
510,62 €
411,79 €  Hinta ALV 0%
583,49 €
470,56 €  Hinta ALV 0%
645,42 €
520,50 €  Hinta ALV 0%
710,46 €
572,95 €  Hinta ALV 0%
1 772,91 €
1 429,77 €  Hinta ALV 0%
1 964,16 €
1 584,00 €  Hinta ALV 0%
2 183,45 €
1 760,85 €  Hinta ALV 0%
2 525,09 €
2 036,36 €  Hinta ALV 0%
HUAWEI OSX010N30
Tuotekoodi: 34060742
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
3 605,51 €
2 907,67 €  Hinta ALV 0%
5 003,16 €
4 034,81 €  Hinta ALV 0%
HUAWEI XFP-LH40-194.60
Tuotekoodi: 03030MKG
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
6 620,53 €
5 339,14 €  Hinta ALV 0%
12 051,76 €
9 719,16 €  Hinta ALV 0%
17 717,83 €
14 288,57 €  Hinta ALV 0%
Näytetään 1 - 45 / 45 tuotteesta